Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Duyurular

Üniversite Öğrencilerinin Staj Başvuru İşlemleri

27/10/2020 tarihli 31287 sayılı (mükerrer) Resmi Gazete’de Cumhurbaşkanı Kararı olarak yayımlanarak yürürlüğe giren “2021 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı”nın 571.2 sayılı tedbirine istinaden 2021 yılından itibaren üniversite öğrencilerinin staj başvuruları Staj Seferberliği Projesi Kapsamında Kariyer Kapısı üzerinden alınacaktır.

İlanları https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresi üzerinden takip edip başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ÖDEMELERE İLİŞKİN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Çin Halk Cumhuriyetinde ortaya çıkan COVİD-19 salgını tüm dünya için halk sağlığı tehdidi oluşturmaktadır. Söz konusu salgının ülkemizde yayılımının önlenmesi amacıyla gerekli önlemler alınmaktadır.

Bu kapsamda Defterdarlığımız veznesi tarafından yapılan tüm tahsilatları T.C. Ziraat Bankası Merkez Şubesinde bulunan TR690001000117000010005423 nolu İBAN’a tüm bankaların mobil bankacılık işlemeleri üzerinden veya ATM’lerinden yatırabilirsiniz. İşlemleriniz sırasında  T.C. Kimlik Numaranızı ve işleminize ait dosya numaranızı belirtmeniz gerekmektedir.

ÖZEL ANADOLU HASTANESİ İLE YAPILAN PROTOKOL

Eskişehir Özel Anadolu Hastanesi tarafından, Eskişehir Maliye Personeli (Maliye Bakanlığı Eskişehir Defterdarlığı Merkez ve İlçe Personeli, Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığı Personeli, Vergi Dairesi Başkanlığı Merkez ve İlçe Personeli) ve bakmakla yükümlü oldukları 1. Derece aile fertleri için Özel Eskişehir Anadolu Hastanesinde muayene fark ücreti ile ayakta  veya  yatarak  gerçekleştirilen  tedaviler  esnasındaki tüm tahlil ,tetkik ,ameliyat ve yata n Hasta Hizmetlerinde oluşan fark ücretlerine ayakta tedavilerde %35, yatarak tedavilerde %30 indirim uygulanacak olup, Eskişehir Özel Anadolu Hastanesinin chek-up paketlerine bakabilirsiniz.

Nasrettin hocamızı anmak, anarken Sivrihisar kültürüne ve Nasrettin hoca’ya dair her şeyi öğrenmek için sizleri de 29-30 Haziran ve 1 Temmuz tarihleri arasında Sivrihisar Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivaline bekliyoruz.

Konserler, halk dansları gösterileri, geleneksel çocuk oyunları, yarışmalar, dj performanslar, hediyelik eşya stantları, her yaşa uygun eğlence ve etkinlikler sizleri bekliyor. Yer: Sivrihisar Açık Hava Heykel Müzesi Alanı

Ayrıca, Sivrihisar’a özgü yöresel lezzetler, Sivrihisarlı kadınların ellerinden çıkan birçok lezzet ile buluşacağınız festivalde organik köy ürünleri, yöresel ev lezzetleri, meşhur Sivrihisar dövme sucukları, ev yapımı Sivrihisar bazlamaları, gözlemeleri ve çok daha fazlasını tatma fırsatı bulabileceksiniz…